Jeta super luksoze e çiftit Mozzik dhe Loredana

Jeta super luksoze e çiftit Mozzik dhe Loredana

Loredana Zefi u arrestua në Zvicër për mashtrimin e një çifti zvicerian duke ua marr atyre një shumë prej 900 mijë frangave.

Loredana u bë e famshme përmes burrit të saj, reperit nga Ferizaji, Mozzik, fillimisht duke u shfaqur nëpër spote pastaj edhe me bashkëpunime.

Fama e tyre u rrit edhe përmes jetës luksoze që e paraqitnin dy reperët nëpër rrjetet sociale.

Vetura, veshje, çanta, aksesor  e shtëtitje nëpër vende të botës, ata shihen duke shijuar çdo moment të luksit të tyre. Ata nuk hezituan asnjëhere të prezantojnë veshjet me markat më të shtrenjëta.

Më poshtë shihni fotot nga jeta e tyre.