Johnny Depp akuzon ish-bashkëshorten se e tradhtoi me aktorët e famshëm

Johnny Depp akuzon ish-bashkëshorten se e tradhtoi me aktorët e famshëm

Johnny Depp akuzoi ish-bashkëshorten, Amber Heard se kishte tradhtuar me aktorët si si “kokë-kungullin” Leonardo DiCaprio dhe “kokë-pataten” Channing Tatum – pseudonime që ai i përdorte për të ngacmuar aktoren, gjykata dëgjoi të hënën, shkruan Page Six, transmeton Insajderi.

Amber Heard zbuloi se aktori “shumë xheloz” i konsideroi pothuajse të gjithë kolegët e saj meshkuj si një “kërcënim seksual” në një deklaratë të paraqitur si pjesë e çështjes në Londër.

“Ai më akuzoi se kisha lidhjeme secilin nga kolegët e mi, film pas filmi: Eddie Redmayne, James Franco, Jim Sturgess, Kevin Costner, Liam Hemsworth, Billy-Bob Thornton, Channing Tatum; edhe kolege gra si Kelli Garner”, tha ajo.

Ajo pretendoi se Depp, gjithashtu e akuzoi atë për tradhti me aktorin DiCaprio.

“Ai do të më thumbonte për këtë – veçanërisht kur ishte i dehur ose i lartë – dhe do të kishte pseudonime nënçmuese për secilin nga kolegët e mi që ai konsideronte një kërcënim seksual”, tha ajo në deklaratë.

Depp gjithashtu “urdhëroi” të dite për skenat romantike në filma dhe shpesh bëri bujë “për mënyrën sesi njerëzit do të më shihnin mua duke bërë seks në kamerë”, pohoi Heard.

“Ai madje do të merrte vetë kopje të shkrimeve që po shikoja, pa më pyetur mua, t’i rishikonte ato vetë”, tha Heard.

“Rregullat e tij u shtrënguan çdo vit që ne ishin bashkë, duke debatuar se cila skena ishin të pranueshme, kërkonte të dinte përshkrime të çdo detaji, çdo aspekt të skenave dhe si ato realizoheshin, duke vendosur kufizime në rritje për atë që unë mund dhe nuk mund të bëja”.

Aktorja tha se për vite refuzoi role, dhe tha se fitonte para çdo vit e më pak. /Insajderi.com