Johnny Depp pëson krizë financiare dhe hyn në borxhe

Johnny Depp pëson krizë financiare dhe hyn në borxhe

Aktori i famshëm Johnny Deep ka thënë sot në gjykatë se është shkatërruar financiarisht pasi humbi 650 mijë dollar dhe është në borgj me rreth 100 mijë për shkak të taksave të papaguara.

Deep ishte sot një gjykatë si pjesë e ditës së pastë që po dëshmon në rastin e tij kujdër gazetës The Sun, e cila në vitin 2018 e quajti “rrahës grash”, raporton Mirror, shkruan Insajderi.

Ai tregoi që lajmin për krizën e tij financiare e mori pak para festës së ditëlindjes së ish gruas së tij. Për tu qetësuar prej këtij lajmi të keq ai e tymosi një joint dhe shkoi në shtrat herët për çka edhe u sulmua prej Amber. Ajo u zemërua sepse sipas saj ai i prishi festën e ditëlindjes./Insajderi.com