Ju mori malli për Elvana Gjatën?

Ju mori malli për Elvana Gjatën?

 

Elvana Gjata, na kujton shumë edhe Beyonce – kjo për faktin se ajo rrallë herë bëhet e gjallë në rrjete sociale, dhe prurjet muzikore vetëm sa vijnë e rrallohen, njofton Insajderi.

Por ashtu siç kishte paralajmëruar edhe Valdrin Sahiti, ajo po punon në një projekt shumë të veçantë, detajet e të cilit i zbuloi sot me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Pas dy muajsh, që kur u lansua “Thirr”, ajo po vjen me një këngë të re dhe do të jetë i cili do të jetë i realizuar me një videoklip.

Kënga e re mban titullin “Çelu” dhe do të lansohet këtë të premte sipas postimit në Instagram ku ndau edhe dy fotografi. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)