Ju prezantojmë me burrin më seksi të vitit

Ju prezantojmë me burrin më seksi të vitit

Aktori Michael B. Jordan është emëruar si “mashkulli më seksi për vitin 2020” nga revista “People”.

Jordan, i njohur për shfaqjet e tij të vlerësuara në mënyrë kritike në “Fruitvale Station”, “Creed” dhe “Black Panther”, u zbulua si fituesi i këtij viti të martën mbrëma në ABC’s “Jimmy Kimmel Live!”, shkruan Fox Neës, transmeton Insajderi.

Michael B Jordan is People's Sexiest Man Alive | Entertainment News,The  Indian Express

Lajmin se do të përzgjedhej si burri më seksi e kuptoi gjatë një telefonate nga publicisti i tij ndërsa po ngiste makinën me një mik.

Fitues të tjerë të kohëve të fundit përfshijnë John Legend, Dwayne Johnson, Chris Hemsworth, Idris Elba, Adam Levine, Channing Tatum dhe David Beckham. /Insajderi.com