Justin Bieber anulon martesën me Hailey Baldwin, kjo është arsyeja

Justin Bieber anulon martesën me Hailey Baldwin, kjo është arsyeja

Pak muaj më parë këngëtari i famshëm i famshëm Justin Bieber id ha papritur fund beqarisë me modelen Hailey Baldëin me të cilën u martua në fshehtësi të plotë.

Burime pranë tyre kanë treguar se çifti po pëtgatitet për një dasmë madhështorë në shtator të këtij viti, mirëpo pak muaj para saj duket se Justin është pënduar keq pasi ka ndërruar mendje për martesën.

Mediat e huaja kanë thënë se ai është bërë pishman edhe nuk dëshiron të martohet. Siç dihet Justin po kalon disa momente të vështira me depresionin dhe për këtë arsye nuk është i qartë se çfarë kërkon.

Burime pranë tij kanë rrëfyer gjithashtu se këngëtari ka vizituar një pastor i cili do ta ndihmojë të gjej qetësi shpirtërore dhe të qartësojë ndjenjat.