Justin Bieber bëri tatuazh të ri – nëna e tij nuk e aprovoi

Justin Bieber bëri tatuazh të ri – nëna e tij nuk e aprovoi

Justin Bieber sapo ka debutuar një tatuazh të ri dhe nëna e tij nuk është një fanse, njofton Insajderi.

Më 7 shtator, Justin zbuloi bojën e tij të re përmes postimeve të ndryshme në Instagram. I vendosur në anën e djathtë të qafës së tij, krahas tatuazhit të tij “Patience”, plotësimi i fundit në koleksionin tashmë të gjerë të tatuazheve të Justin është një trëndafil me kërcell të gjatë i bërë me bojë të zezë dhe të bardhë e stilit një-gjilpërë.

Dashuria e Justin për tatuazhet ka qenë e dokumentuar mirë gjatë viteve. Ai është i mbuluar në to (siç mund ta shohim qartë në videon “POPSTAR” të DJ Khaled). Dhe ndërsa JB duket se e adhuron tatuazhin e tij të ri, ka një person që nuk është aq entuziast për të: nëna e tij, Pattie Mallette.

View this post on Instagram

@_dr_woo_ thank you for the 🌹 🙏

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Siç vërehet nga Just Jared Jr., duke komentuar nën një nga postimet që Justin publikoi në IG të tij, Pattie thjesht shtoi: “Pse” “. Theksi në emoji që qan. Dhe, mirë, kjo shumë e përmbledh ndjesinë universale të “nënave dhe tatuazheve”. /Insajderi.com