Justin Bieber dhe Hailey presin fëmijën e tyre të parë?

Justin Bieber dhe Hailey presin fëmijën e tyre të parë?

Justin Bieber ka ngjallur reagime të shumta pas publikimit të një fotografie me gruan e tij, Hailey me një mbishkrim të fshehtë që lë të kuptohet se çifti mund të bëhen prindër.

Ylli kanadez i muzikës pop, i cili u martua me supermodelen Hailey Baldwin në 2018, postoi në Instagram një fotografi të lezetshme së bashku me gruan e tij, shkruan Geo TV, transmeton Insajderi.

Ndërsa dukej se ishin më të afërt se kurrë pasi çifti shijonte një pushim romantik në Meksikë, ndjekësit ishin më të shpërqendruar nga mbishkrimi i fotografisë. Muzikanti 27-vjeçar i “Baby” shkruajti: “mami dhe babi”.

Menjëherë pas postimit, tifozët kërkuan më shumë shpjegime në lidhje me mbishkrimin pasi disa filluan të spekulojnë për planifikimin e tyre familjar.

“Prisni çfarë? NENA DHE BABA ?!” shkroi një ndjekës.

Një tjetër shkruajti: “Prisni është Hailey shtatzënë”. I treti shtoi: “Çfarë!? A po vjen një foshnjë? Familja Bieber po rritet !!!”

Megjithatë, të tjerët nuk ishin shumë të bindur dhe sugjeruan se titulli i Justin nuk ishte serioz. “Unë dyshoj se Hailey dëshiron të bëjë shumë në karrierën e saj dhe Justin ka një turne të ardhshëm”, shkruajti një tjetër ndjekës.

Fotoja e mrekullueshme e Hailey dhe Justin vjen pak pas publikimit të një video ku shihet Justin duke i bërtitur asaj, video kjo e cila u bë virale./Insajderi.com