Justin Bieber tashmë një burrë i martuar ‘kapet’ nga fansat duke përcjellur emisionin e ish-të dashurës

Justin Bieber tashmë një burrë i martuar ‘kapet’ nga fansat duke përcjellur emisionin e ish-të dashurës

Justin Bieber ndau një postim në Instagram duke shikuar TV dhe fansat vunë re se ai ishte në sfond shfaqja e gatimit e ish të dashurës së tij, Selena Gomez, njofton Insajderi.

Një llogari fansash të Selena Gomez ndau një pamje të zmadhuar të televizionit të Bieber, duke shkruar: “Justin Bieber aksidentalisht rrëshqet dhe zbulon se ai po shikon shfaqjen e gatimit të Selena Gomez!”

Selena Gomez's cooking show was spotted in Justin Bieber's Instagram story

Shumë ishin të shpejtë për të theksuar se Justin nuk ishte në të vërtetë duke parë shfaqjen dhe se ajo u shfaq automatikisht si një sugjerim.

Por fansat e Selena këmbëngulin se ai “e dinte se çfarë po bënte” duke postuar atë në Instagram.

“Për të qenë i sinqertë, nuk është në listën e tij të emisioneve, por është e çuditshme që ai e bëri fotografinë dhe tregoi shfaqjen e gatimit të Selenës kur ta njoh botën do të flasë për të,” –  tha një fans.

“Ai nuk po e shikonte shfaqjen por ai e dinte saktësisht se çfarë po bënte duke postuar këtë, qartë që ai thjesht dëshiron vëmendje dhe më shumë dramë. Mos i jepni aq shumë rëndësi kësaj,” – shkroi një tjetër.

Justin dhe Selena ishin në lidhje romantike për rreth tetë vjet, dhe u ndanë në vitin 2018, dhe ai u martua me Hailey Bieber disa muaj më pas. /Insajderi.com

Burimi: Capital FM