Justin dhe Hailey Bieber blejnë një shtëpi të mrekullueshme në Los Angeles

Justin dhe Hailey Bieber blejnë një shtëpi të mrekullueshme në Los Angeles

Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey kanë blerë një pronë të re me një pamje magjepsëse në Los Angeles.

Këngëtari dhe modelja kanë paguar 25.8 milion dollarë për shtëpinë e re, që ndodhet në komunitetin eksluziv të Beverly Park, raporton Daily Mail, shkruan Insajderi.

Fqinjët më të afërt të Biebers janë Eddie Murphy, Sylvester Stallone, Sofia Vergara dhe Denzel Washington.`

Vlera e mëhershme ishte 42 milionë dollarë, mirëpo ul për shkak se u konstatua se ishte shumë e lartë për të gjetur blerës.

Shtëpia ka një library shumë të bukër, një pishinë të madhe me hapësirë të përshtatshme për një koncert, një hapësirë për të luajtuar tenis në oborrin e pasëm, kinema brenda shtëpisë, palester dhe një ballkon me kamin.

Një kamin tjetër ndodhet edhe në dhomën e ditës, ku gjindet edhe kuzhina dhe një bar i vogël./Insajderi.com