Ka bërë ndërhyrje estetike?- Tayna vendosi të flasë njëherë e mirë

Ka bërë ndërhyrje estetike?- Tayna vendosi të flasë njëherë e mirë

Reperja Tayna është një ndër emrat më të sukseshëm të momentit në muzikë.

Ditën e djeshme, ajo publikoi këngën e re me “Mozzik” të titulluar “Edhe ti” dhe tashmë kënga i ka kaluar 3 milionë klikime në Youtube.

Madje thuhet se reperja mund ta ketë bërë ndonjë ndërhyrje, ndërsa ajo vendosi t’i sqarojë vetë njëherë e mirë këto fjalë.

Në InstaStory, Tayna tregoi se është natyrale.

“Jam e gjitha natyrale”- shkruan ajo.