Ka dyshime se është infektuar, aktorja e famshme vetë-izolohet

Ka dyshime se është infektuar, aktorja e famshme vetë-izolohet

Jennifer Aniston është vet-izoluar pasi ajo pati në kontakt të ngushtë me një punëtor të shfaqjes The Morning i cili doli pozitiv për COVID-19, shkruan Geo TV, transmeton Insajderi.

Të enjten, shfaqja u detyrua të ndalojë xhirimet pasi një anëtar i stafit kontraktoi virusin e ri.

Shfaqja Apple TV + ndaloi prodhimin për sigurinë e anëtarëve të ekuipazhit të saj dhe nikoqireve Jennifer Aniston dhe Reese Ëitherspoon.

Xhirimet për sezonin 2 të shfaqjes filluan në Tetor pasi xhirimet u shtynë këtë pranverë për shkak të pandemisë së Coronavirusit.

Në fillim të kësaj jave, Jennifer Aniston u pa duke u kthyer në set në Los Angeles dhe u fotografua duke xhiruar për një sezon. /Insajderi.com