Ka ende shpresë, Loredana nuk heq ‘dorë’ nga Mozzik

Ka ende shpresë, Loredana nuk heq ‘dorë’ nga Mozzik

Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, megjithatë duket se ende ka shpresa për ribashkim.

Në njoftimin që bëri për fansat e saj, Loredana tregoi se në një të ardhme çifti mund të bashkohet.

Ai u shpreh se Loredana është e vetmja vajzë që ka dashur në jetë.

Por pasi të shihni edhe këtë foto të Loredanës do gëzoheni akoma edhe më shumë.

Padashje ose jo, Loredana ka publikuar pak më parë një foto në Instastory ku tregon një varëse prej floriri.

Varësja duket të jetë e kushtueshme, megjithatë ruan edhe vlera të veçanta.

Në këtë varëse Loredana mban të varur dy shkronja, M dhe H.

M-Mozzik dhe H-Hana.