Kaloj shumë kohë! Më në fund, Ledri Vula prezanton të dashurën e tij publikisht

Kaloj shumë kohë! Më në fund, Ledri Vula prezanton të dashurën e tij publikisht

Ledri Vula është padiskutim një ndër reperët më të talentuar shqiptarë dhe shumë i preferuar nga publiku, jo vetëm për talentin por edhe për pamjen.

Mirëpo edhe pse nuk ka zbuluar shumë rreth saj, Ledri e ka pranuar në intervista që e ka gjetur “Princess Diana-n”.

SHIKO EDHE > Djali i vozit “Ferrari”, Dani thotë “Krejt e kanë”

Bëhet fjalë pikërisht për Sara Hoxhën, e cila tashmë është një emër i familjarizuar për showbizzin.

Mirëpo pas shumë kohësh në lidhje, reperi më në fund e ka publikuar më në fund në Instagram, partneren e zemrës teksa ndodhen me pushime në Dubai.

Në videon e publikuar në Instagram, Ledri shfaqet në një restorant me Sarën ndërkohë që në sfond është kënga “Princess Diana”.

Detaje të reja për rastin e “tentim-dhunimit” të Butrint Imerit, flasin protagonistët dhe psikologu