Kantautorja Lana Del Rey është kritikuar për vënien e një maske në fytyrë në një ngjarje të nënshkrimit të librit të tifozëve

Kantautorja Lana Del Rey është kritikuar për vënien e një maske në fytyrë në një ngjarje të nënshkrimit të librit të tifozëve

Këngëtarja Venice B *** h, 35, emri i vërtetë Elizabeth Woolridge Grant, vendosi një maskë fytyre rrjetë me shkëlqim për ngjarjen në Barnes & Noble në Los Angeles të Premten.

Lana ishte duke promovuar librin e saj të ri me poezi Violet Bent Backëard Over The Grass në takimin dhe përshëndetjen e fansave.

Ylli joshës, flokët biondë të së cilës u kthyen për ngjarjen, u ul në një zonë të rrethuar për të lexuar fragmente të poezisë së saj.

Këngëtarja më vonë u duk se pozoi për fotografi për fansat ndërsa mbante maskën joshëse të fytyrës, e cila qartë kishte vrima përpara.

Ajo më parë dhuroi një të ngjashme për kopertinën e revistës Intervieë në shtator.

Motra e vogël dhe fotografi i Lanës Caroline ‘Chuck’ Grant regjistroi ngjarjen në Instagram me një njoftim të drejtpërdrejtë, por  fansat u ankuan shpejt për maskën e fytyrës së Lana-s gjatë pandemisë Covid-19.

Ndërkohë, një ndjekës tjetër shkruajti: “Pse është ajo në një ngjarje me një grup të madh njerëzish me një maskë rrjetë? Unë e dua Lana por kjo është tepër e papërgjegjshme”.

Më në fund, një fans komentoi: “Lana është një grua e rritur dhe ne nuk duhet t’i themi asaj se çfarë të bëjë POR veshja me # atë maskë është e rrezikshme për të dhe për të tjerët … është shumë e papërgjegjshme”./Insajderi.com