Kanye West shkruan mesazhe shqetësuese në të cilat e paralajmëron vajzën e tij North që do të vrahet

Kanye West shkruan mesazhe shqetësuese në të cilat e paralajmëron vajzën e tij North që do të vrahet

Kanye West ka shqetësuar me një mesazh në Twitter, sipas të cilit ai frikësohet që do ta vrasin dhe do ta largojnë nga vajza e tij North.

Reperi nuk është hera e parë që poston mesazhe të tilla në Twitter, të cilat kanë nxitur aq shumë shqetësime sa ai u ndalua të shkruajë për një kohë.

“Northy unë do të shkoj në luftë dhe do të vendos jetën time në front dhe nëse vritem, mos i lejo kurrë mediat të thonë që nuk isha një burrë i mirë… Kur njerëzit kërcënojnë që do të më vrasin, duhet ta dish që të dua”, thuhet në mesazhin e shkruar me shkrojna të mëdha.

Ky mesazh i shokoi adhuruesit e tij, të cilët e këshillluan reperin të kërkoj ndihmë psikologjike.

“Ndalu. Duhet të kërkosh ndihmë”, ka shkruar një ndjekës.

Në një tjetër Tëeet Kanye ka premtuar të ndihmoj këngëtaren Taylor Swift pas grindjes së tyre.

“Unë personalisht do të ndihmoj Taylor Swift të zotëroj albumin e saj.”

Kim ende nuk ka reaguar për komentet e tij. /Insajderi.com

Burimi: Mirror