Kanye West i bën dhuratë Kim hologramin e babait të saj të ndjerë

Kanye West i bën dhuratë Kim hologramin e babait të saj të ndjerë

Kanye West ka surprizuar gruan e tij Kim Kardashian me një hologram të babait të saj të ndjerë për 40 vjetorin e lindjes.

Ylli i realitetit postoi një regjistrim të hologramit të Robert Kardashian, i cili vdiq në 2003.

“Për ditëlindjen time, Kanye më dha dhuratën më të bukur të jetës”, shkruajti ajo.

Videoja tregon Robert Kardashian që me sa duket i thotë vajzës së tij se ai e mbikëqyr çdo ditë, si dhe bën shaka dhe kërcen.

Ai gjithashtu i tha Kim se ajo u martua “burrin më gjenial në të gjithë botën”.

Ajo e përshkroi hologramin si “kaq të gjallë” dhe “një befasi të veçantë nga qielli”.

Avokati Robert Kardashian ishte i njohur për mbrojtjen e OJ Simpson në gjyqin e tij famëkeq të vrasjes në vitet 1990. Ai u luajt nga David Schwimmer në dramatizimin televiziv të 2016 The People vs OJ Simpson.

Në hologram, ai mund të shihet duke thënë: “Gëzuar ditëlindjen Kimberly. Shiko, ti je bërë 40 vjeç dhe të gjithë jeni rritur.

“Ti dukesh kaq e bukur ashtu si kur ke qenë vajzë e vogël. Unë të kujtoj ty dhe motrat, vëllezërit tuaj e fëmijët e juaj çdo ditë.”

Nga përtej varrit, ai vazhdon duke i thënë vajzës së tij: “Gjëja më e bukur që kam parë është të të shoh duke rritur familjen tënde.”

“Ti je nëna më e mahnitshme për katër fëmijët tu të bukur dhe ata janë të përsosur”.

“Vazhdoni të bësh atë që po bën, Kimberley. Ti jeni një shpirt i bukur. Dije që unë jam shumë krenar për ty dhe jam gjithmonë me ty.”/Insajderi.com

BBC News