Karantina bëri bashkë ish çiftin shqiptar?

Karantina bëri bashkë ish çiftin shqiptar?

Në muajin shkurt të këtij viti, dyshja konfirmuan ndarjen përmes disa deklaratave.

Por, së fundi, Jonida dhe Romeo kanë shtuar dyshimet se mund të jenë duke kaluar karantinën bashkë.

Si Romeo ashtu edhe Jonida publikuar imazhe nga vendi bregdetar, ku pamjet e njëjta lënë të kuptohet se ata mund të jenë bashkë.

“Nën tingujt e valëve të detit”, ishte mbishkrimi që këngëtarja ia ka lënë postimit, kurse në imazhin që e postoi Romeo shihen dy gota verë në tavolinë.

Se a janë ribashkuar në karantinë dyshja apo është thjesht rastësi, mbetet të shihet ditëve në vijim.

 

Karantina në Shqipëri, Xhesi na tregon rutinën e këtyre ditëve