Karantina bëri që Jennifer Lopez të ndryshojë mendje për martesë

Karantina bëri që Jennifer Lopez të ndryshojë mendje për martesë

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kishin planifikuar që të mbanin dasmën në qershor 2020 në Itali, por pandemia e Coronavirusit shkaktoi disa ndërrime. Ata kanë qenë goxha-me-rrjedhë për situatën, megjithëse, dhe njoftuan në maj se dasma ka mbetur “për një kohë të pacaktuar”, shkruan Glamour, transmeton Insajderi.

Por tani mund të mos ketë fare dasmë. Lopez u pyet në emisionin SiriusXM të Andy Cohen në Radio Andy, nëse ajo ishte menduar thjesht të mos martohej, dhe dha një përgjigje shumë diplomatike.

“Sigurisht, e kemi diskutuar këtë”, tha Lopez. “Në moshën që kemi, të dy kemi qenë të martuar më parë. Të martohemi? Të mos martohemi? Çfarë kuptimi ka?”

Ishte periudha e karantinës, ajo që kishte shtyrë çiftin të ri mendonin dasmën që e donin kaq shumë. Të martuar ose jo, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë ende një nga çiftet më ikonë të Hollywood-it. /Insajderi.com