Kardashian ia ndalon ish-bashkëshortit vizitën e fëmijëve, shpjegon arsyen

Kardashian ia ndalon ish-bashkëshortit vizitën e fëmijëve, shpjegon arsyen

Scott Disick, ish-bashkshorti i Khortney Kardashian tash e një kohë të gjatë është duke abuzuar me alkool dhe substanca të ndryshme narkotike.

Për ditëlindjen e tij të 34-të, ai ka shkuar të festojë në Kanë ku është parë çdo herë me modele të ndryshme.

Mirëpo për mënyrën së Disick, ka ngritur pakënaqësi tek Khourtney Kardashian.

Ajo ka thënë se nuk do ta lejojë t’i vizitojë 3 fëmijët e tyre, derisa që ai të jetë esëll dhe i me mendje të kthjellët, raporton TMZ.

“Kërko ndihmë për këtë apo nuk do t’i shohësh kurrë më fëmijët e tu”, i ka thënë ajo.

Kjo nuk është hera e parë që Kortney e kufizon Discik. Në 2015, ajo e bëri atë persona non grata (person i paftuar) në komunitetin e saj, duke qenë kështu i paftuar në rrethin e shoqërisë dhe personave të afërt. Scott kaloi një muaj të tërë pa i parë fëmijët e tij. /Insajderi.com