Kate Moss zgjedh një fustan të bardhë përderisa vajza e saj Lila e shoqëron e veshur në të zeza

Kate Moss zgjedh një fustan të bardhë përderisa vajza e saj Lila e shoqëron e veshur në të zeza

Kate Moss ka treguar edhe njëherë që është mbretëreshë e ndejave në ditëlindjen e Kim Jones, ku u shoqërua nga vajza e saj.

Modelja kishte veshur një fustan të bardhë të gjatë luksoz të kombinuar me taka të larta. Bashkë me të ishte edhe i dashuri i saj prej disa kohësh kontin Nikolai von Bismark.

Bashkë me ta ishte edhe një mike i Kate, floktari i saj James Brown me të cilin kanë kaluar kohë gjatë karantinës.

Modelja e famshme është duke e u dukur më mirë se kurrë, sepse sipas saj është duke iu përmbajtur një jetë të qetë dhe të shëndetshme.

Kate ka treguar në një intervistë për Elle :”Shtrihem në shtrat në ora 11 dhe shikoj Netflix derisa të më zërë gjumi. E përballoj stresin duke bërë yoga. Më ndihmon të koncentrohem dhe të përballoj gjërat me qetësi”./Insajderi.com

Burimi: Daily Mail