Katie Price tregon rezultatet e operacionit në trup dhe fytyrë: O Zot, unë dukem si një përbindësh nga një film horror

Katie Price tregon rezultatet e operacionit në trup dhe fytyrë: O Zot, unë dukem si një përbindësh nga një film horror

Modelja, Katie Price së fundmi i është nënshtruar një sërë ndërhyrjesh kirurgjike të cilat i ka bërë të ditura vetë ajo, transmeton Insajderi.

Ajo ka zbuluar rezultatet e ndërhyrjes së fundit duke qenë se javë më parë iu nënshtrua një rregullimi total të trupit, sipas Mirror.co.uk.

Në kërkimin e të përsosurës, ajo e trajtoi veten me liposuksion të plotë të trupit, një ngrirje fytyre.

Fytyra e nënës së pesë fëmijëve dukej më e butë dhe më e qetë pas ngritjeve kirurgjikale të syve, faqeve dhe buzëve.

Pavarësisht reagimeve të ashpra dhe frikës se mund të vdesë në tryezën e operacionit, tifozja e kirurgjisë kozmetike thotë se nuk pendohet për punën e saj të fundit.

Duke shpërndarë para dhe pas në Instagram, Katie shtoi: “Unë jam aq e lumtur me teknikën ‘Fox Eyes’”.

Derisa ndihet mirë më dukjen e re, Price zbulon të vërtetën kur pa fytyrën menjëherë pas operacionit.

“Ishte e tmerrshme. O Zot, unë dukem si një përbindësh nga një film horror”, tha ajo për The Sun./Insajderi.com