Katy Perry duket shkëlqyese në performancën e parë pas lindjes së vajzës

Katy Perry duket shkëlqyese në performancën e parë pas lindjes së vajzës

Katy Perry dhe i fejuari Orlando Bloom mirëpritën vajzën e tyre të vogël Daisy në gusht.

Të dielën, këngëtarja e Roar ishte përsëri në biznes ndërsa u ngjit në skenë në American Music Aëards në Los Anxhelos dhe interpretoi një version intim të këngës së saj Only Love.

Nëna e re Katy, performanca e së cilës ishte e para që prej lindjes së saj, u ul në një karrige druri në skenën me dritë të errët në teatrin Microsoft ndërsa zhvlerësonte tekstin e këngës nga albumi i saj i fundit Smile.

36-vjeçarja rrezatonte lumturi ndërsa këndonte drejtpërdrejt, së bashku me yllin e muzikës country Darius Rucker – ndërsa ishte e veshur me xhinse dhe një xhaketë.

Para performancës, muzikantja shkroi në Instagram për të treguar se performanca e saj ishte dedikim për babain e saj.

Krahas një rikthimi të shpejtë që e tregoi atë si një vajzë e vogël duke u puthur nga babai i saj, ajo shkruajti: “Performanca e sonte @amas është për babanë tim”.

Muajin e kaluar, Katy u kthye në punë në sezonin e katërt të American Idol./Insajderi.com

Mirror