Katy Perry ka ngritur një urdhër ndalesa ndaj një “stalkeri”

Katy Perry ka ngritur një urdhër ndalesa ndaj një “stalkeri”

Katy Perry ka ngritur një urdhër ndalese ndaj një burri që quhet William, shkruan Insajderi.

Urdhër ndalesa është ngritur për të mbrojtur atë, burrin e saj Orlando dhe vajzën e vogël Daisy dhe djalin e Orlandos, Flynn.

Burri në fjalë është një i pastrehë i cili ishte parë të ketë hyrë në pronën e Katy.

Pery ka treguar që burri “ka kërcyer nga ballkoni i shtëpisë në Beverly Hills, kur ajo ishte aty me Bloom dhe vajzën e tyre”.

Pasi u konfrontua me sigurimin, burri u arrestua për hyrje në pronë, nga policia.

“Unë kam frikë që ai mund të ketë akses në armë. Jam e frikësuar për sigurinë time, të partnerit tim, vajzës dhe familjarëve”, ka thënë Katy./Insajderi.com

Burimi Mirror