Katy Perry shihet për herë të parë në public prej se ka lindur vajzën

Katy Perry shihet për herë të parë në public prej se ka lindur vajzën

Katy Perry është parë për herë të parë prej lindjes së vajzës së saj, Daisy Dove, me partnerin e saj Orlando Bloom.

Këngëtarja ishte duke bërë blerje nëpër dyqanet e Santa Barbara, për të furnizuar garderobën e saj, muaj pasi ishte veshur me rroba shtatëzanie.

Katy dukej bukur e veshur me një fustan të stilit boho, i cili ja fshihte barkun e shtatëzanisë.

Fustani ishte i gjelbërt i hapur me dizajne të vogla e të përsëritura ngjyrë rozë, poashtu të hapur.

Katy kishte vendosur një kabele kashte dhe sandale të lidhura greke./Insajderi.com

Burimi: Mirror