“Ke bërë gabim që u ndave nga Mimoza”, Seldi i përgjigjet komentueses

“Ke bërë gabim që u ndave nga Mimoza”, Seldi i përgjigjet komentueses

Këngëtari i njohur Seldi Qalliu me Mimoza Shkodrën mund të kenë muaj që janë ndarë ende ka replika për lidhjen e tyre që bëri bujë mediatike.

Seldi është mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe shpeshherë u kthen përgjigje komentuesve, jo vetëm atyre që e komplimentojnë, por edhe atyre që e qortojnë!

Vetëm pak orë më parë ai ka postuar një selfie, e ndërkohë komentet kanë vërshuar menjëherë.

Lehtësisht bie në sy një koment mjaft i gjatë nga një komentuese e cila ndër të tjera i shkruan që ka bërë gabim që është ndarë nga Mimoza Shkodra:

“Nëse ke bo najher gabim n’jetën tane ki ba gabim që je nda nga Mimoza Shkodra, qikë ma t’mir e ma t’bukur e ma me vlera ski pas, nuk ke dhe s’do kesh kurrë dhe sa rrin ngat ktyre pilivesave idiote keisi, rasheli e kto debilet shko te gruja jote se t’do me shpirt se jeta nuk ësht 1 dit është 1 jetë e nuk kalohet gjithmonë n’lule n’lule se merr dhe famë të keqe. Mendo se ke për t’u plak dikur dhe do kesh nevojë për familje, për fëmijë, për mbesa, nipa… Logjiko pak më gjatë se kshu si ja ke nis ti je duke përfundu single përgjithmonë. Për mu je këngëtari më i mir, jam fanse e jotja, po ma ke prish qefin qysh se je nda nga Mimoza Shkodra. Bashkojuni ju lutem.”

Ndërkohë Seldi i është përgjigjur me ironi duke shkruar një koment:

“A ti ke shku për lesh mi xhaxh”.