Keisi reagon pas lajmeve për tradhtinë e Stresit

Keisi reagon pas lajmeve për tradhtinë e Stresit

Kesi ka reguar pas lajmeve t cilat akn qarkulluar n media për tradhëtinë nga Stresi.

Kjo nuk është hera e parë që çifti ndahet e pajtohet dhe duket se as Stresi dhe as Keisi nuk kanë ndërmend të ndalen as këtë herë.

Reperi ka sqaruar publikisht të gjitha lajmet se ai ishte parë në shoqërinë e femrave të tjera, duke u shprehur se ishin vetëm fanse dhe mes tyre s’kishte asgjë më shumë.

Në Instastoryn e saj, Keisi hodhi një thumbim për reperin, ku shkruante:

“Unë nuk mbaj mëri, unë kujtoj faktet.”- duke lënë të kuptohet se diçka ka bërë Stresi, që e ka mërzitur vajzën. Megjithatë, mbetet ende të presim për ‘thumbime’ të tjera, që të mësojmë si vazhdon historia e çiftit më të përfolur të momentit.