Keith feston ditëlindjen, Matoshi me urim të veçantë

Keith feston ditëlindjen, Matoshi me urim të veçantë

Keith Owen Groeneveld, i dashuri i Adriana Matoshit sot feston ditëlindjen e 22’t.

Në këtë ditë deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi ka bërë një urim të veçantë për ty.

Aty në urim të Matoshit përmes Instagramit thuhet se “Keith i ka dhuruar plotë lumturi”.

“Ju uroj gjithë të mirat e kësaj bote për ditëlindjen tuaj! Ju jeni një mrekulli dhe një qenie njerëzore shumë e veçantë. Me fat familja juaj që të keni, me fat miqtë tuaj dhe të gjithë përreth jush dhe ju falënderoj shumë për një vit plot lumturi që keni sjellë në jetën time. Faleminderit Zotit që solli një qenie njerëzore si ju në këtë botë! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”. /Insajderi.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)