Kejvina Kthella dhe Seven Saraqi me foto intime

Kejvina Kthella dhe Seven Saraqi me foto intime

Reperi i njohur shqiptar, i cili prej vitesh jeton dhe vepron në Los Angeles, Seven Saraqi, ka qenë më pak aktiv me projekte muzikore këtë vit.

Ai  është aktualisht në Los Angeles, teksa ka ndjekur nga afër paraqitjen e reperit të njohur 50 Cent.

Seveni së fundi ka postuar një fotografi në Instastory ky shihet krahas modeles Kejvina Kthella.

Por menjëherë ai e largoi këtë postim.