“Këmbët e gjata, faqebardhë”, Arbana Osmani na prezanton me konkurrenten e parë të Big Brother Vip

“Këmbët e gjata, faqebardhë”, Arbana Osmani na prezanton me konkurrenten e parë të Big Brother Vip

Big Brother tashmë zyrtarisht po rikthehet në tetor dhe moderatorja e këtij programi do të jetë Arbana Osmani.

Që në momentin që u përfol se ky “reality show” do të kthehej në ekran nisën aludimet e shumta se kush mund të jenë personazhet e përzgjedhur për të marrë pjesë, por asnjë emër akoma nuk është konfirmuar.

Së fundmi, stafi i “Big Brother VIP” ka zgjedhur një mënyrë interesante për të zbuluar konkurrentin e parë.

 

 

Në një postimi në InstaStory, Arbana Osmani ka treguar se konkurrenti i parë i “BB VIP” do të zbulohet në faqen zyrtare të “Big Brother”, në një postim që do të qëndrojë aktiv vetëm një orë.

“Konkurrenti i parë i BB VIP do të zbulohet në një postim që do të qëndrojë aktiv vetëm një orë”, ka shkruar moderatorja.

Nuk dihet së kush është por, nga publikimet e para shihet shumë pak.

“Këmbët e gjata, faqebardhë. Apo si është ajo shprehja? BBV, së shpejti”, është shkruar n♪7 fotografi.

Ndërkohë këtë vit, Osmani bën me dije se çmimi i dhuruar do të jetë jo më pak e as më shumë se sa 100 mijë euro të plota.

Shtëpia ku ata do të banojnë do të jetë tejet luksoze me hapësirë mbi 1500 metra katrorë, ku banorët VIP do të qëndrojnë për mbi 100 ditë./Insajderi.com