“Kena me u nda, je tu e pa…”, Beatrix Ramosaj i përgjigjet Semi Jaupajt?

“Kena me u nda, je tu e pa…”, Beatrix Ramosaj i përgjigjet Semi Jaupajt?

Ish banorja e Big Brother, Semi Jupaj, e njëkohësisht edhe shoqja më e ngushtë e Bora Zemanit, nuk besonte aspak në dashurinë e Donaldit dhe Beatrix.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në TikTok, me të cilën i bëri ndjekësit të dyshojnë se ky veprim mund të jetë i dedikuar për Beatrix.

Semi, shihet duke shijuar këngën e Dafina Zeqirit, duke lënë si mbishkrim “S’ka faj jo”.

Mirëpo pas kësaj ka reaguar edhe Beatrix duke bërë një dedikim emocional për Donaldin, pas thumbit nga shoqja e Bora Zemanit.

“Ti i ha sherret e debatit për mëngjes. Je më i vërteti aty brenda. Qëndro i fortë. Me ty deri në fund”, ka shkruar Ramosaj.

Ndryshe, Donaldi është sonte në nominime për tu larguar nga shtëpia./Insajderi.com