Kendall dhe Kylie Jenner harrojnë masat e distancës socale kur Justin dhe Hailey Bieber organizojnë ndejë në shtëpinë e tyre në Beverly Hills

Kendall dhe Kylie Jenner harrojnë masat e distancës socale kur Justin dhe Hailey Bieber organizojnë ndejë në shtëpinë e tyre në Beverly Hills

Në mbrëmjen e të shtunës, ndeja e Justin dhe Hailey Bieber bëri shumë miq të tyre të harrojnë masat për distancë sociale.

Kendall dhe Kylie ishin mes të ftuarve në këtë ndjejë ku u festua pavarëisht paralajmërive të kryetarit të Los Angeles Eric Garcetti, lidhur me mbledhjet e njerëzve, raporton Daily Mail, shkruan Insajderi.

Mbledhitë e të gjitha formateve që mbledhin njerëz janë të ndaluar në Los Angeles County për shkak të rregullave shëndetësore për shkak të Covid -19.

Më shumë se 2000 njerëz vendas të Los Angelos kanë humbur jetës për shkak të virusit.

Por pavarësisht kësaj, Kendall dhe Kylie dukeshin të disponuara kur dolen nga makina e tyre për në shtëpinë ku mbahej ndeja.

Prej të famshmëve të tjerë ishin Jaden Smith dhe Winnie Harlow e cila ishte prej të vetmëve që kishte maskë mbrojtëse.

Justin i mirëpriti të pranishmit me përqafime të ngrohta dhe me pije e ushqime të servuara, si një host i mirë./Insajderi.com