Modelja di se si mund të tërheq vëmendjen e publikut.

Kendall Jenner i shfaqë të brendshmet e saj

Kendall Jenner i shfaqë të brendshmet e saj

Modelja di se si mund të tërheq vëmendjen e publikut.

Kendall Jenner ditë më parë ishte pjesë e një prej festivaleve më prestigjioze të filmit në Kanë, shkruan lajmi.net.

Modelja, nga shumë medie, u cilësua edhe si ‘mbretëresha’ e asaj nate.

Tani, 23-vjeçarja po shijon pushimet me nënën dhe shoqen e saj, Bella Hadid, në principatën e Monakos.

Ajo ka ndarë disa fotografi nga pushimet me ndjekësit e saj, imazhet e publikuara tregojnë pse Kendall është një nga modelet me më së shumti bujë në botë.

 

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on