Kendall Jenner është kapur mat në anije me sportistin e njohur.

Kendall Jenner tani ka filluar një romancë me n" />

Kendall Jenner romancë me basketbollistin e Lakers

Kendall Jenner romancë me basketbollistin e Lakers

Kendall Jenner është kapur mat në anije me sportistin e njohur.

Kendall Jenner tani ka filluar një romancë me një tjetër basketbollit nga liga NBA, shkruan Mtonews.

Pas basketbollistëve si: Black Griffin, Jordan Clarkson, Ben Simmons tani modelja ka filluar një lidhje dashurie me basketbollistin e Lakers, Kyle Kuzma.

Dyshja janë kapur nga objektivët e kameramanëve gjatë një ahengu në anije, dhe imazhet menjëherë filluan të bëjnë bujë në media.