Kënga e re e Dhurata Dorës është fiks për ata që kanë mbyllur një kapitull dashurie

Kënga e re e Dhurata Dorës është fiks për ata që kanë mbyllur një kapitull dashurie

Vitin 2020 e nisi duke lansuar këngën “100 shkallë” në bashkëpunim me BigBang, ndërsa gjatë muajve të verës, Dhurata Dora na solli këngë shumë ritmike si “Ferrari” dhe “Fajet” në bashkëpunim me reperin Azet, njofton Insajderi.

Ndërkaq, së shpejti ajo do të lansojë një këngë të re që mban titullin “Harrom”.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo na dha edhe shijen e parë të asaj të këngës së re, dhe është fiks për këdo që ka lënë pas një histori dashurie.

Sa i përket detajeve të lansimit ajo ende nuk ka bërë asgjë të ditur, por shumë besojnë se kjo  me këtë këngë do të përmbyllë vitin 2020.

Më poshtë mund të shihni postimin e plotë të këngëtares. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)