Kënga e re e Yllit do ju sjellë ndërmend të gjitha pengjet e një dashurie të humbur

Kënga e re e Yllit do ju sjellë ndërmend të gjitha pengjet e një dashurie të humbur

Kënga e re e Yll Limanit titullohet “Kur t’kujtohet”, si një thirrje e të gjithë atyre që u larguan nga një dashuri me zemër të thyer, njofton Insajderi.

Për tekstin dhe muzikën u kujdes vetë Limani dhe u shoqërua me një videoklip animacion.

Këngën e publikuar në Youtube mund ta dëgjoni duke klikuar më poshtë. /Insjaderi.com