Këngët e Dua Lipës edhe në Netflix

Këngët e Dua Lipës edhe në Netflix
Burimi i fotografisë: Janell Shirtcliff për Variety

Këngët e Duas janë ritmike dhe fuqizuese fiks për serialin “Fate The Winx Saga” e cila debutoi me sezonin e parë në Netflix, njofton Insajderi.

Shfaqja e re, e frymëzuar nga seria e animuar Winx Club, ndjek Bloom (Abigail Cowen) ndërsa ajo nis shkollën me konvikt Alfea në mënyrë që të përsosë dhe të zotërojë fuqitë e saj.

Në gjashtë episode të gjata, është e përsosur për të kaluar fundjavën duke e ndjekur. Po ashtu do ju prezantojë me këngë të reja nga Tame Impala dhe Hayley Williams. /Insajderi.com