Këngëtari hoqi dorë nga alkooli nga frika se mund të shkatërrojë raportin me të birin

Këngëtari hoqi dorë nga alkooli nga frika se mund të shkatërrojë raportin me të birin

Këngëtari i njohur, ish-anëtari i grupit “One Direction”, Liam Payne raportohet se ka lënë alkoolin, nga frika se stili i shthurur i jetës, mund të shkatërrojë raportin me të birin e tij 3-vjeçar, Bear, njofton Insajderi.

Liam Payne Had 'Difficult' Chat With Cheryl As He Missed Son's Birthday

Raporti erdhi nga e përditshmja britanike “The Sun”, burimi i së cilës tha: “Liam filloi ta tepronte pak. I kanë tërhequr vërejtjen dhe ai i ka marrë për bazë, dhe tani është në një rrugë më të mirë”.

“Më shqetësuesja për të ishte, kur i thanë që ta mendonte një herë e mirë nëse dëshiron të jetë pranë të birit”.

“Ishte një vërejtje e ashpër, ndoshta e ekzagjeruar, por e shtyu atë të jetë një baba më i përkushtuar”.

Bear është djali i Liam Payne me këngëtaren Cheryl. Ata u ndanë një vit pasi Bear erdhi në jetë. /Insajderi.com

Inside Cheryl's relationship with Liam Payne as she 'asks him to move back  in' | Metro News