Këngëtari i famshëm do të bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i famshëm do të bëhet baba për herë të parë

J Balvin po bëhet baba, njofton Insajderi.

Të enjten, 15 prill, këngëtari 35-vjeçar kolumbian dhe e dashura e tij 27-vjeçare, Valentina Ferrer, njoftuan se po presin fëmijën e tyre të parë me një foto bardhë e zi në kopertinën e Vogue Mexico.

Në intervistën me Vogue, Valentina foli rreth shtatzënisë dhe se si e kuptoi se ishte gati të bëhej nënë.

“Pas karantinës, thashë: ‘Ky është momenti im. Jo, jo momenti im. Ky është momenti i fëmijës tim”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALENTINA (@valentinaferrer)