Këngëtarit të njohur shqiptar i vdes nëna

Këngëtarit të njohur shqiptar i vdes nëna

Këngëtari i njohur shqiptar me prejardhje nga Tuzi, Nikollë Nikprelaj, gjatë ditës së sotme është përballur me një humbje të madhe në familje e tij, shkruan Insajderi.

Përmes një shkrimi në rrjetin social “Facebook”, këngëtari ka njoftuar se sot nëna e tij ka vdekur.

“Me iku shoku! Nana ime Lulë Prentashja Lajcaj posa iku nga kjo jetë duke na lanë te pikëlluar përgjithmonë! Pusho në paqë Dadë!” ka shkruar ai.

Fansat dhe kolegët e tij të shumtë kanë ngushëlluar këngëtarin për humbjen e nënës./Insajaderi.com