Miley Cyrus ka provokuar keq para pasqyrës.
Miley Cyrus ka ndarë" />

Këngëtarja e njohur pozon me të brendshme para pasqyrës: Kam thyer shumë telefona

Këngëtarja e njohur pozon me të brendshme para pasqyrës: Kam thyer shumë telefona

Miley Cyrus ka provokuar keq para pasqyrës.

Miley Cyrus ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një bluzë në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë kishte vetëm të brendshmet.

Duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës, Miley tregoi format para pasqyrës, e ulur në një karrige.

“Kam thyer telefona, rekodre dhe internetin… por ASGJË nuk thyen sikurse zemra”, ka shkruar ajo.