Këngëtarja e njohur shqiptare humb personin e dashur

Këngëtarja e njohur shqiptare humb personin e dashur

Është njëra ndër këngëtaret me te komentuara në mediat rozë, Bleona Qereti merr vëmendje për secilin veprim që bën.

Ajo së fundmi ka posruar një foto ndryshe nga tjerat. Ajo përmes fotos ka bërë të ditur se gjysha e saj ka ndërruar jetë, e si duket këngëtarja paska qenë shumë e lidhur me gjyshen e saj.

“Gjyshja më e mirë në botë…do jesh gjithmonë në zemrën time…U prehsh në paqe”, ka shkruar këngëtarja.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë ngushëllimet që këngëtarja ka pranuar nga kolegët, fansat dhe rrethi i saj familjar.