Këngëtarja kosovare bëhet nënë

Këngëtarja kosovare bëhet nënë

Rona Noshliu është bërë nënë për herë të parë dhe lajmin e kanë zbuluar burime për ‘Prive.al’. Sipas tyre, këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Noa.

Kujtojmë se Rona është një nga personat më diskretë të showbiz-it dhe jetën familjare e ka mbajtur gjithmonë jashtë kamerave. Ajo u martua në shtator me Florin, një djalë nga Tirana i cili ishte partneri i saj prej 5 vitesh. Pak muaj më parë, gjatë koncertit të saj recital, Nishliu zbuloi edhe lajmin e bukur të pritjes së ëmbël