Këngëtarja shqiptare i nënshtrohet një operacioni estetik – publikon foto nga klinika

Këngëtarja shqiptare i nënshtrohet një operacioni estetik – publikon foto nga klinika

Rovena Stefa, po merr veten nga rinoplastika të cilën e realizoi së fundmi, në një nga klinikat estetike në Shqipëri, njofton Insajderi.

Në një botë ku ndërhyrjet estetike kamuflohen dhe fshihen nga të famshmit tanë, Stefa publikoi një fotografi nga dhoma e klinikës ku ishte shtruar.

Ajo shfaqet tejet e entuziazmuar që ndërhyrja e saj doli me sukses, por për rezultatet mbetet të shihet pak ditë më vonë, kur ënjtja të ketë rënë e fashat të jenë larguar. /Insajderi.com

No description available.