Këngëtarja shqiptare pëson aksident trafiku

Këngëtarja shqiptare pëson aksident trafiku

Krijuesja e hitit “Marova”, këngëtarja Fifi emri i plotë i së cilës është Filloreta Raçi, këtë pasdite u përfshi në një aksident trafiku.

Sipas fotove të siguruara nga Prive.al, aksidenti ndodhi në qytetin e Tiranës, më dëme të konsiderueshme materiale, por fatmirësisht pa lëndime në njerëz.

Në vendin e ngjarjes shpejt ka mbërritur edhe një njësi nga Policia e Shtetit për të trajtuar rastin. Sipas fotove prezent ishin dy shoferët e makinave dhe bashkudhëtarët. /Insajderi.com