Aktori i filmit "365 Days", Michele Morrone, së fund" />

“Kërkoj më shumë se një gjoks dhe të pasme” ofendon rëndë modelen aktori i ‘365 ditët’

“Kërkoj më shumë se një gjoks dhe të pasme” ofendon rëndë modelen aktori i ‘365 ditët’

Aktori i filmit “365 Days”, Michele Morrone, së fundi është kritikuar nga ndjekësit në rrjete sociale pas një “fyerje’ që bëri publikisht për gjinin femërore.

Ai ka ofenduar mjaft ulët modelen dhe prezantuesen, Belen Rodriguez, sa ishte në LiveStream në Instagram.

Fansat iu sulën me komente se ai shkon si qift me bukuroshen dhe se duhen fejuar.

Përgjigja e aktorit ishte se kërkon më shumë se gjoksi dhe të pasmet e modeles.

“Më këshilloni të fejohem me Belen. Atëherë, prototipi im për një grua është pak më i lartë se dy gjokse dhe një prapanicë, por kush e di…”, ka thënë ia duke e nënvlerësuar Rodriguez.

Ndërsa, fansat nuk e pritën aspak mirë dhe menjëherë iu hodhën duke e slmuar për mosrespektim të gjinisë femërore.

Kurse, një fans tjetër shkroi se ky reagim i aktorit është pasi ai nuk ka pasur mundësi nga modelja që t’i afrohet. /Insajderi.com