Kështu dukej Ana Kauri kur ishte bionde dhe pa ndërhyrje

Kështu dukej Ana Kauri kur ishte bionde dhe pa ndërhyrje

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri është njëra nga vajzat më të komentuar të sezonit të kaluar.

Ajo sa ishte pjesë e sezonit të dytë ka treguar që ka bërë ndërhyrje në fytyrën e saj.

Dhembet, fryrja e buzëve ishin disa nga ndërhyrjet e saj të cilat e kthyen në një nga femrat më të pëlqyera të rrjetit.

Ana Kauri

Megjithatë, një fotografi e viteve më parë të Anës po qarkullon në rrjete sociale, e cila shihet krejtësisht ndryshe nga tani.

Faqja e njohur ‘Vipat e bllokut’ kanë bërë krahasimin e Anës se si ka qenë para famës.

Në anën tjetër, siç duket Ana është shumë rahat më vetën e saj, duke zgjedhur që t’i mos komentojë lajmet për të./Insajderi.com