Kështu e uron Kim Kardashian ish-bashkëshortin për ditëlindje

Kështu e uron Kim Kardashian ish-bashkëshortin për ditëlindje

Ndonëse muaj më parë janë ndarë, Kim Kardashian ende është e dashuruar te ish-bashkëshorti i saj, Kanye West, njofton Insajderi.

Me rastin e ditëlindjes së tij të 44-të, Kim i ka bërë një urim të veçantë, duke i shprehur dashurinë.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ka shpërndarë një foto në Instastory në instagram ku bashkëngjitur ka shkruar “Të dua përjetë”.

Fotoja duket se është realizuar shumë më herët pasi çiftin duken shumë të lumtur në një Aeroplan privat bashkë me fëmijët e tyre.

Kim dhe Kanye janë prindër të tre fëmijëve./Insajderi.com