Kështu i dridh të pasmet Enca, thotë “O me raftë pikë”

Kështu i dridh të pasmet Enca, thotë “O me raftë pikë”

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar që të provokojë me video provokative në rrjetet sociale

Këngëtarja shqiptare sonte është paraqitur me një video tepër seksi ku bën tëerk para më shumë se 2.2 milionë fansave të saj.

 

“A nuk ju degjohet dhe ju sikur thote “O me rafte pikaaa, Evaa”, ka shkruar ajo poshtë videos.

Ndryshe edhe Enca ka mbetur në karantinë, madje në fakt asaj nuk është duke i pëlqyer shumë ky izolim gjë që shpesh e ka treguar në fotot që ajo i poston.