Këta janë personat e arrestuar për përfshirjen në plagosjen e menaxherit të Feros

Këta janë personat e arrestuar për përfshirjen në plagosjen e menaxherit të Feros

Indeksonline ka siguruar inicialet e personave që kanë sulmuar dhe plagosur menaxherin kosovar, Met Elshani.

Burimet  bëjnë të ditur se të arrestuar janë Adhurim Lepaja, Leutrim Krasniqi 22 vjeçar, Shpetim Cakiqi 20 vjeçar dhe GJ.B 43 vjeçar.

Poashtu, mësohet se i përfshirë ka qenë edhe A.K (23 vjeçar) që ka mbetur i plagosur nga shkëmbimi me armë zjarri.

Në fotografitë e siguruara, shihen gjurmë të plumbave në veturën ku ndodhi aksidenti./ Insajderi.com